Rekrutacja 2021/2022

Szanowni Państwo,

Rusza rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do klas pierwszych.

Zapraszamy do klas sportowych w naszej szkole;

klasa sportowa o profilu akrobatyka sportowa i

klasa sportowa o profilu pływanie.

Rekrutacja w systemie  rusza od 2 .03 – 8.03. 2021 r.

Testy do klasy sportowej o profilu akrobatyka sportowa

odbędą się na sali gimnastycznej  przy SP Nr 14 ul. Sosnkowskiego 10

wtorek 9.03.2021 8.00-10.00

piątek 12.03.2021 16.00-18.00

Testy do klasy sportowej o profilu pływanie

odbędą się na pływalni „Skalar” OSiR Ursus ul. Sosnkowskiego 3

wtorek 9.03.2021 16.00-17.00

piątek 12.03.2021 16.00-17.00

Zapraszamy!!!

Jeżeli wniosek nie został wypełniony w systemie można pobrać druk w zakładce „Pliki do pobrania, instrukcja”, wypełnić ręcznie i złożyć w placówce pierwszego wyboru lub przesłać mailem (scan lub zdjęcie).

Ważne, aby wnioski zostały podpisane przez rodziców.

1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek  można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl W zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk,  ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego – 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia, placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu dokumentów.

W związku z epidemia wirusa Covid-19 od 16 marca żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe będą zamknięte. Nauczyciele będą wysyłali materiały edukacyjne do indywidualnej pracy. W nadchodzących dniach będziemy państwa informować o kolejnych krokach.

Informacje Serwisu Biura Edukacji m.st. Warszawy

Przypominamy, że rodzice mają obowiązek poinformować szkołę rejonową (wg miejsca stałego zameldowania), gdzie dziecko będzie realizowało obowiązek szkolny lub obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego (kl. 0)

Karty do pobrania

Karta danych dziecka

Kartę składa się przy zapisywaniu dziecka do Szkoły.
Warunkiem przyjęcia karty jest zweryfikowanie miejsca zameldowania z dowodem osobistym

Wyprawka

Wyprawka dla ucznia klasy 0

• Segregator z koszulkami oraz teczka A-4