Plan dyżurów nauczycieli 2020/2021

L. p. Nazwisko i imię Dzień tygodnia W godz.
Basior Anna czwartek 13.45-14.15
Bulkowska Wioletta środa 9.45 – 10.30
Czajka – Jakubik Anna środa 9.45 – 10.30
Dębiak Magdalena poniedziałek 13.45 – 14.30
Dębska Kamila czwartek 12.40 – 13.25
Dmoch Ewa poniedziałek 12.40-13.25
Domański Michał czwartek 11:45 – 12:30
Frankiewicz Kinga poniedziałek 11:45 – 12:30
Frączek Agata poniedziałek 14.00 – 15.00
Gawron Agnieszka poniedziałek 8.50 – 9.35
Grochowska Alicja piątek 11.45 – 12.30
Gross Agnieszka wtorek 8.50 – 9.35
Grzywacz Anna wtorek 13:45 – 14:30
Helie Błażej piątek 9.45 – 10.30
Helie Patryk piątek 8.00 – 9.45
Jakubik Lidia czwartek 12.40 – 13.25
Jancy Ewelina poniedziałek 12:40 – 13:25
Jóźwik Bogusława wtorek 11.45 – 12.30
Kaczor Monika środa 14.35-15.20
Kanclerska Anna środa 10.40 – 11.25.
Kobosz Aneta czwartek 9.45 – 10.30
Konarski Paweł poniedziałek 14:35 – 15:20
Kowalczyk Magdalena piątek 8.50 – 9.35
Kowalik Gabriela piątek 12.40 – 13.25
Kowalski Łukasz wtorek 8.00 – 8.45
Kucharska – Piećko Anna piątek 11.45 – 12.30
Kurowska Monika czwartek 8:50 – 9.35
Kużawska Anna czwartek 10:40 – 11:25
Kwoczko Andrzej poniedziałek 12.40 – 13.25
Langner Marek poniedziałek 8.50 – 9.35
Ligęza Andrzej czwartek 7.00 -7.45
Lipińska Edyta środa 8.50 – 9.35
Łaskarzewska Anna piątek 12.40 – 13.25
Łuba Zofia środa 11.45 – 12.30
Łuczak Magdalena środa 9.45 – 10.30
Maleszewska Grażyna czwartek 8:50 – 9:35
Marczewska Agnieszka czwartek 11.45- 12.30
Mikina Agnieszka czwartek 14.35 – 15.20
Misewicz Katarzyna wtorek 10.45 – 11.25
Misztal Małgorzata czwartek 8:50 – 9:35
Niedźwiedź Aleksandra czwartek 14:35 – 15:20
Niewiatowska Lidia wtorek 10:40 – 11:25
Nowak Aneta piątek 8:50 – 9:35
Obara Małgorzata wtorek 10.40 – 11.25
Ostrowska Marlena środa 12:40 – 13:25
Placek Paweł wtorek 11.45 – 12.30
Paradowska Teresa środa 8.00 – 8.45
Pasterczyk Jakub wtorek 10:40 – 11:25
Paterek Joanna wtorek 12.40 – 13.25
Perlicka Agnieszka środa 12.40 – 13.25
Pytlewska Lucyna piątek 11.45 – 12.30
Rosiński Szymon środa 10:40 -11:25
Rusak Lidia wtorek 14.35 – 15.20
Rybakowska Małgorzata piątek 9:30 – 10:00,
10:30 -11:00
Ryszczuk Anna czwartek 10.40 – 11.25
Sawicka Barbara poniedziałek 9.45 – 10.30
Skopiak Joanna poniedziałek 13:45 – 14:30
Smolińska Patrycja piątek 9.00 – 9.30,
10.00- 10.30
Sowa Agnieszka środa 9.45-10.30
Stala – Lesiak Marta środa 13.30-14.14
Stańczyk Anna wtorek 14.00 – 14.45
Stępniewska Katarzyna poniedziałek 10.40-11.25
Strzelecka – Włodarz Jadwiga środa 10.40-11.25
Suchecka Aneta poniedziałek 9.45. – 10.30
Symulewicz Beata czwartek 9.45 – 10.30
Szewczyk Małgorzata czwartek 11.45 – 12.30
Teodorski Marcin piątek 8.45-9.30
Tkaczyk Magdalena piatek 9.45-10.30
Trawczyńska Elżbieta Czwartek 9.45-10.30
Wdowiarski Maciej czwartek 12.40-13.25
Wagner Małgorzata czwartek 11.45-12.30
Wiktorowska – Górka Magdalena środa 8.00-8.45
Wilczyńska Ewa czwartek 14.35 – 15.20
Włoszczuk Edyta czwartek 11.45-12.30
Wołkowska-Urbańska Agnieszka wtorek 11:45-12:30
Zagroba Tomasz wtorek 12.40-13.25
Zając Barbara poniedziałek 13.45-14.30
Zielińska – Koszewska Jolanta poniedziałek 9.45-10.30