Bezpieczne dziecko

Drodzy Rodzice, Opiekunowie
Drodzy Uczniowie

Prosimy abyście poświęcili parę chwil na zapoznanie się z przedstawionymi informacjami.

Przygotowaliśmy ją, nie dlatego że nasza Szkoła jest niebezpieczna, ale dlatego że dbamy o bezpieczeństwo naszych Uczniów.

Mamy nadzieję że przedstawione informacje, pozwolą nam wszystkim zwiększyć bezpieczeństwo nie tylko Uczniów, bo na niektóre z nich narażeni jesteśmy wszyscy.

Dlatego przedstawiamy kilka podstawowych informacji o bezpieczeństwie w sieci, narkotykach czy przemocy.

Szczególnie polecamy informacje dotyczące bezpieczeństwa dzieci w sieci, czyli kilka porad jak korzystać bezpiecznie z Internetu.

Porad w bardzo ciekawej formie udziela nam sam popularny „Hołek” czyli Krzysztof Hołowczyc, który zaprasza nas wszystkich na wielki Rajd po… Sieci !!!

Zapraszamy do zapoznania się również z Sieciakami, gdzie w formie fajnych gier można zapoznać się z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu.

Pamiętajmy, że korzystać z Internetu można nie tylko przy domowym komputerze, ale również w kafejkach Internetowych, kolegów i koleżanek, czy też coraz częściej w telefonach komórkowych.

Przedstawione informacje dotyczą nas wszystkich!

Obyśmy nigdy z nimi się nie spotkali, ale dlatego należy wiedzieć kiedy mamy z nimi do czynienia.

Zamieszczamy również podstawowe informacje dotyczące narkotyków, czy też korzystania z roweru.

Gorąco zapraszamy Rodziców i Opiekunów do poświęcenia tych paru chwil dla bezpieczeństwa waszych pociech.

A uczniów zapraszamy do G R A N I A !!! w

Bezpieczny internet

• Na rajd po… Sieci zaprasza Krzysztof Hołowczyc!